سوالات متداول

در این قسمت پاسخ سوالات پرتکرار کاربران در دسترس شماست.

درسنامه های جامع چکیده کامل، ساختارمند و هدفمند از رفرنس های اعلام شده از طرف وزارت بهداشت برای هر رشته می باشند که علاوه بر این، نکات رتبه های برتر، تست آموزشی، جداول جمع بندی و… نیز به درسنامه ها اضافه شده است.

این درسنامه ها برای برنامه ریزی آزمون ارشد و استخدامی بویژه برای دانشجویان ترم های آخر و فارغ التحصیلان توصیه می شود، هر چند که دانشجویان زیادی از این درسنامه ها برای گذراندن دروس ترم تحصیلی نیز استفاده میکنند.

این مجموعه انتخاب اول رتبه های برتر و تک رقمی آزمون در سال های اخیر بوده است.

این درسنامه ها توسط دانشجویان برتر ارشد و دکترای تخصصی برای هر رشته گردآوری و توسط اساتید ویرایش و بررسی شده است.

درسنامه های آناتومی و فیزیولوژی و جنین شناسی توسط دانشجویان رشته پزشکی با همکاری رتبه های برتر تالیف و ویرایش گردیده است.

این درسنامه ها برای برنامه ریزی آزمون ارشد و استخدامی بویژه برای دانشجویان ترم های آخر و فارغ التحصیلان توصیه می شود، هر چند که دانشجویان زیادی از این درسنامه ها برای گذراندن دروس ترم تحصیلی نیز استفاده میکنند.

این مجموعه انتخاب اول رتبه های برتر و تک رقمی آزمون در سال های اخیر بوده است.

با توجه به نتایح آزمون های سال های گذشته، این درسنامه ها تا حد بسیار کاملی(بیش از 91 درصد تطبیق) تمام سرفصل ها را پوشش می دهد؛ هر چند باید توجه داشته باشید که هیچ کتاب و درسنامه ای مانند رفرنس اصلی کامل نمی باشد.

با توجه به اهمیت زمان در آزمون و از طرفی حجم بالای رفرنس های متعدد، توصیه میکنیم از  درسنامه ها برای مطالعه و برنامه ریزی استفاده کنید و تنها در موارد یا مباحث خاصی اگر به مشکل برخورد کردید و نیاز به توضیحات اضافه داشتید به رفرنس مراجعه کنید.

با توجه به اینکه رتبه های برتر و قبول شدگان هر سال، پتانسیل بسیار بالایی برای ارائه مشاوره واقعی درسی به داوطلبان دارند؛ گروه آموزشی نوین رادیولوژی در قالب 2 طرح جداگانه شامل “طرح مشاوره زیر ذره بین” و”طرح مشاوره عادی” از تجارب این افراد برای داوطلبان عزیز استفاده میکند.

در طی این طرح از زمان ثبت نام تا زمان انتخاب رشته، رتبه های برتر از طریق کانال داوطلبان خصوصی موسسه همراه شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

معمولا هر سال بعد از برگزاری آزمون های وزارت بهداشت، سوالات آزمون مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرد و نکات مهم و نکات رتبه های برتر و …. در صورت نیاز به درسنامه ها اضافه می شوند.

روش های ثبت سفارش درسنامه ها:

1- خرید از طریق فروشگاه وب سایت با تخفیف ویژه:

 www.NovinRadiology.ir

2- تماس یا ارسال پیام به یکی از شماره های:

09384204270 و 09152602490

3- ارتباط با کانال تلگرام گروه:

 telegram.me/NovinRadiology

مکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی، انتقال وجه به بانک ناقص باشد، در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 1 تا 72 ساعت کاری مجدد به حساب شما برمی‌گردد. در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.

زمان دقیق جشنواره‌های تخفیف مشخص نیست، ولی شما می‌توانید با عضویت در شبکه‌های اجتماعی ما و یا اشتراک در خبرنامه از تخفیف‌های ویژه باخبر شوید.

• صفحه‌ رسمی نوین رادیولوژی در ایستاگرام: NovinRadiology@

• کانال رسمی نوین رادیولوژی در تلگرام: NovinRadiology@

پیگیری سفارشات

بله، هنگام وارد نمودن آدرس شما می‌توانید آدرس مورد نظر خود را وارد کنید، شخص تحویل گیرنده باید کارت شناسایی خود را هنگام تحویل همراه داشته ‌باشد.

 هنگام ثبت سفارش، شما امکان انتخاب دو روش “پست پیشتاز و پست سفارشی” برای ارسال بسته‌ها را خواهید داشت.

تفاوت این دو در هزینه و زمان تحویل است. پشنهاد میگردد در زمان ثبت سفارش روش “پیشتاز” را انتخاب نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.

• زمان تحویل پست پیشتاز: 3 الی 6 روز کاری

• زمان تحویل پست سفارشی: 5 الی 10 روز کاری

بعد از ثبت سفارش، شما یک کد رهگیری دریافت می کنید که با این کد می‌توانید مرسوله را از طریق وب سایت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

www.tracking.post.ir

• برای اطلاعات بیشتر به بخش ” پیگیری سفارشات” مراجعه نمایید.

روش های تماس با ما:

1- از طریق وب سایت:

  www.NovinRadiology.ir

2- تماس با شماره های: 

09152602490 و 09384204270

3- ارتباط با کانال تلگرام:

  telegram.me/NovinRadiology 

4- پشتیبانی ایمیلی:

  Medimagingir@gmail.com